zamanı gelmedi mi?

Yıllardır gitmediğin kurs, denemediğin yöntem kalmadı. Artık şunu anlamış olmalısın; bu işin sihirli bir yöntemi yok.

Her şey sende bitiyor. Bu iş için emek vermeye hazır mısın? Planlı, istikrarlı ve sürdürülebilir bir programla, her gün yapacağın ufak çalışmalarla sen de İngilizce iletişim kurabilirsin.

Konuşma Atölyesi

Konuşma kulüpleri zaten konuşabilenler içindir. Konuşma atölyesi ise, adı üzerinde, size nasıl İngilizce konuşacağınızı göstermek, uygulamak ve iletişim becerilerinizi geliştirmek için tasarlanmış bir grup çalışmasıdır.

IELTS / TOEFL Hazırlığı

Sadece okuma ve dilbigisini değil, bunun yanında yazma, konuşma ve dinleme becerilerinizi de ölçen bu sınavlara hazırlanmak, dört beceriyi de geliştirecek kapsamlı ve disiplinli bir çalışma gerektirir. Seviyeniz ne olursa olsun, özverili bir çalışma ile hayal ettiğiniz puanları alabilirsiniz.

BİREBİR EĞİTİM / KOÇLUK

“Daha önce neler denedim, ama bir türlü sonuç alamadım” diyenlerdenseniz büyük ihtimalle sizin birebir desteğe ihtiyacınız var. Çünkü yöntem ne olursa olsun, eğer zaman yönetimi, çalışma isteği, başarısızlık korkusu gibi sıkıntılarınız varsa arzu ettiğiniz sonucu almanız zor. Bir danışman eşliğinde; neyi, ne kadar ve nasıl çalışmanız gerekiğini planlayaraj ilerlerseniz süreç sizin açınızdan çok daha kolay olacaktır.