12 Haftalık İngilizce Speaking

Sorunumuz İngilizce bilmemek değil, bildiğimizi konuşamamak.

60 günlük bu program ile sizlere, ne kadar az şey ile ne kadar çok şey ifade edebileceğinizi göstereceğim.

Binlerce kelime bilmenize, onlarca gramer kuralı ezberlemenize gerek yok. Kurs bitiminde kendinizi çok daha rahat ifade eden biri olarak bu bizzat kendiniz de tecrübe edeceksiniz

Bu kurs kimler içindir?

İngilizce öğrenmeye yeni başlamış ya da belirli bir seviyede olsa bile konuşmakta güçlük çeken herkes için uygundur.

İçeriğinde ne var?

Her gün için ayrı hazırlanış, 30-45 dakikanızı alacak, sizi İngilizceye maruz bırakmayı amaçlayan bir sistemden bahsediyoruz.

Yazılı ya da görsel anlatımlarla, cümle kurma ve konuşma konusunda bakış açınız değişecek.

Ders içeriğindeki Okuma, dinleme, çeviri ve boşluk doldurma gibi onlarca alıştırma, ilgili konu üzerindeki pratiğinizi en üst seviyeye çıkaracak.

Her konu bitiminde 1 adet Quiz olacak ve pratiğiniz ne derece gelişmiş onu görebileceksiniz.

En önemlisi, her konu bitiminde, sizlere birtakım görevler verilecek ve bunları en kısa sürede bizlere iletmeniz beklenecektir. Video kaydı, ses kaydı, yazı yazma gibi bu ödevleriniz uzman eğitmenler tarafından değerlendirilecek ve size geri bildirim sağlanacaktır. Yani eğitimin her aşamısında gelişiminiz takip ediliyor olacak.

Bir konuyu bitirmeden, quiz ve ödevlerinizi teslim etmeden sonraki konulara geçemezsiniz. Burada amaç, süreci sağlıklı şekilde zamana yaymak ve aşama aşama ilerlemektir.

60 günlük kurs süresi içinde 12 canlı pratik dersi yapılacaktır. Bunlar sınıf dersleri olup, grup sayısı en fazla 10 kişiden oluşmaktadır. Amaç öğrenilenleri uygulamak ve dili bir iletişim aracı olarak kullanmaktır. Dersler kaydedilmektedir ve katılamayan öğrenciler için kurs süresi boyunca erişime açıktır.

Son olarak, sadece sizin döneminize özel bir telegram grubumuz olacak ve bu grup üzerinden dilediğinizi bizlere sorabileceksiniz. En geç 24 saat içinde uzman ekibimizden dönüş sağlanacaktr.

Bunları da seveceksiniz